skip to main content

Groente, vis, vlees, noten, falafel, Franse delicatessen, koffiebonen en Vietnamese loempia’s. Deze en nog een heleboel andere producten, zijn vanaf 2 september wekelijks verkrijgbaar op de Zuidas-markt. Stadsdeel Zuid en marktorganisator Marc-t management zijn de afgelopen maanden bezig geweest met de voorbereidingen. De markt is een langgekoesterde wens van bewoners van Zuidas. Onder marktondernemers bleek veel animo om wekelijks een kraam neer te zetten in Zuidas. Voor Zuidas brengt de markt welkome levendigheid, nu er steeds meer woningen komen. Dankzij de locatie op het Gershwinplein ontstaat ook een verbinding naar Buitenveldert.

Opbouwen en afbreken

De markt vindt elke donderdag plaats, in principe tussen 09.00 en 17.00 uur. Er is uitloop mogelijk tot 20.00 uur, om te ontdekken wanneer de markt op deze plek de meeste klandizie trekt. Alle marktondernemers zijn in ieder geval tussen 10.00 en 16.00 uur aanwezig. De opbouw van de markt begint niet eerder dan 08.00 uur. Het afbreken van de markt en het schoonmaken van het terrein vindt plaats in de 1,5 uur na sluiting, uiterlijk tot 21.30 uur.

Proefperiode

De markt begint met 16 kramen, er is ruimte voor maximaal 30 kramen. Er geldt een proefperiode tot maart 2023. Tussentijds vindt een evaluatie plaats, die tot gevolg kan hebben dat afspraken wijzigen.

Give your opinion

Get in touch with us