Van maandag 17 augustus tot en met vrijdag 4 september 2026 is er op de Gustav Mahlerlaan een gewijzigde verkeerssituatie voor gemotoriseerd verkeer:
- De Gustav Mahlerlaan is in west-oost richting – van de Parnassusweg naar de Beethovenstraat – eenrichtingsverkeer voor gemotoriseerd verkeer.
- Gemotoriseerd verkeer vanaf de Beethovenstraat kan rijden tot aan het werkvak bij de Bernsteinstraat, om daar bij de keerlus onder begeleiding van verkeersregelaars weer om te keren richting de Beethovenstraat.
- De Benjamin Brittenstraat is aan de zuidkant van de Gustav Mahlerlaan is afgesloten vanaf de Mahlerlaan, maar blijft bereikbaar via de Gershwinlaan.
Werkzaamheden
We leggen fiets- en voetgangersoversteekplaatsen aan op de zuidelijke rijbaan van de Gustav Mahlerlaan (tussen gebouw Mahler1000 en de Bernsteinstraat).