Wij plaatsen cookies zodat de site goed werkt en te meten is.
Voor cookies van derden hebben wij uw toestemming nodig.
Waterlek Strawinskylaan in Zuidas gedicht
Het fietspad van de Strawinskylaan was gisteravond even omgedoopt tot een wildwaterbaan. Veel pret beleefden we er echter niet aan. Het water was afkomstig uit een bluswaterleiding die -uiteraard per ongeluk- was beschadigd tijdens onze werkzaamheden. We zijn snel aan de slag gegaan met het oplossen van de situatie.
Redactie
Artikel delen:
Gerelateerde artikelen
Tweede avondwandeling Zuidas: waar voelen vrouwen zich (on)veilig?
Jan Vonk
Hoe voelt Zuidas voor vrouwen en LHBTIQA+-ers? Deze vraag willen we beantwoorden door middel van een speciale avondwandeling op 15 oktober 2026. Dit keer met bijzondere aandacht voor de onderdoorgangen en het stationsgebied. Loop je mee?
Doe mee aan de Zuidas Mobiliteitsenquête 2026
1
Het is weer tijd voor de mobiliteitsenquête: hoe reist u het liefst van en naar Zuidas? Of u nou woont, werkt of onderneemt in het gebied, wij zijn benieuwd naar uw ervaringen.
Avondwandeling Zuidas: waar voelen vrouwen zich (on)veilig?
Jan Vonk
2
Hoe voelt Zuidas voor vrouwen en LHBTQ’ers? Deze vraag willen we beantwoorden door middel van een speciale avondwandeling op 24 september 2026. ‘We hopen op verschillende perspectieven.’
Zuidas bouwt aan de toekomst
Contact
LocatieInformatiecentrum Zuidas-Zuidasdok
World Trade Center | Toren 5 | Begane grond
Strawinskylaan 59
1077 XW Amsterdam
Openingstijden
Telefoonnummer 0800-5065
Contactformulier
Geef uw mening
Of neem bij vragen contact met ons op