Wij plaatsen cookies zodat de site goed werkt en te meten is.
Voor cookies van derden hebben wij uw toestemming nodig.
Extra geluids- en veiligheidsmaatregelen voor Zuidasdok
Zuidasdok neemt aanvullende maatregelen om geluidsoverlast te verminderen en de veiligheid te verbeteren. Bij de Rozenoordbrug over de Amstel komt een extra geluidscherm en bij het knooppunt de Nieuwe Meer een zwaardere vangrail. Met deze maatregelen verwachten we tegemoet te komen aan bezwaren die bij de Raad van State zijn ingediend tegen het Tracébesluit ‘Zuidasdok’.
Redactie
Artikel delen:
Gerelateerde artikelen
Nieuw onderzoek helpt sloopwijze Rozenoordbrug te bepalen
Stan Wanders
We breiden de Rozenoordbrug over de Amstel de komende jaren flink uit. Daarvoor moeten bestaande delen van de brug worden gesloopt. Hoe doen we dat veilig? Om die vraag te beantwoorden voerden we afgelopen zomer speciale ‘ultrasone’ metingen uit.
Save the date: 'Beleef de Schinkelbrug' op 22 september
Jan Vonk
2
Noteer dinsdag 22 september 2026 vast in uw agenda. Dan komt het tweede beweegbare brugdek voor de nieuwe Schinkelbrug via water aan in Amsterdam. Die avond wordt het 235 ton zware ‘stalen val’ op zijn plek gehesen. Een bijzonder moment, en u kunt daarbij zijn.
Stap dichterbij viaduct knooppunt De Nieuwe Meer
Jan Vonk
2
In het weekend van 21-24 augustus 2026 bouwden we verder aan een nieuw viaduct ter hoogte van Tuinpark Ons Buiten. Dit vervangt het oude viaduct waarover het verkeer van de A4 naar de A10 Zuid gaat. Kijk mee.
Zuidas bouwt aan de toekomst
Contact
LocatieInformatiecentrum Zuidas-Zuidasdok
World Trade Center | Toren 5 | Begane grond
Strawinskylaan 59
1077 XW Amsterdam
Openingstijden
Telefoonnummer 0800-5065
Contactformulier
Geef uw mening
Of neem bij vragen contact met ons op